Aktualności

BOP - Poznań Osada Przemysłowa. Kolejne 1.000 m2 powierzchni do wynajęcia

Informujemy, że podjęliśmy się przygotowania dokumentacji budowlanej dla inwestycji polegającej na budowie budynku magazynowo-biurowego z częścią socjalną na nieruchomości położonej w Poznaniu przy ulicy Wołczyńskiej.
Budowę obiektu zamierzamy rozpocząć zaraz po uzyskaniu pozwolenia na budowę, które zostało zlecone do biura planowania i obsługi inwestycji URBANO. Na terenie inwestycji powstanie obiekt o powierzchni 1.000 m2 powierzchni użytkowej składowania, gdzie na mezaninie projektowanej hali usytuowana będzie część biurowa. Nieruchomość na której planowane jest wybudowanie niedużego magazynu zlokalizowana jest w Poznaniu, na środkowym odcinku ulicy Wołczyńskiej, która łączy od zachodu Junikowo oraz Plewiska z Fabianowem i Kotowem po wschodniej stronie miasta. Teren inwestycji oddalony jest zaledwie 3,5 km od węzła Poznań Komorniki oraz drogi S11. Dla inwestycji zostały wydane warunki zabudowy oraz decyzja o lokalizacji zjazdu. Wszystkich zainteresowanych wynajęciem magazynu w Poznaniu zapraszamy do współpracy.

PUM Deweloper rozpoczął przygotowania do budowy nowego kompleksu magazynowego BOP w miejscowości Paproć w gminie Nowy Tomyśl.


BOP Paproć – nowy projekt pod Nowym Tomyślem

W związku z prowadzonymi rozmowami oraz zapytaniem na temat wybudowania dla klienta obiektów przemysłowych na terenach spółki w Bolechowie deweloper przygotował pierwszą ofertę.

Informujemy, że rozpoczynamy przygotowanie dokumentacji budowlanej do budowy nowego kompleksu magazynowego BOP w miejscowości Paproć w gminie Nowy Tomyśl.

Tereny na których planowana jest realizacja obiektów magazynowych wysokiego składowania oraz lekkiej produkcji położone są w miejscowości Paproć przy drodze wojewódzkie nr. 308 (DW308). Na terenie inwestycji w Paproci, w sierpniu 2016 roku planowana jest budowa pierwszego etapu parku przemysłowego, gdzie powstanie 12.100 metrów kw. budynków przemysłowych. Droga z której odbywać się będzie obsługa komunikacyjna głównego wjazdu do kompleksu magazynowego BOP Paproć przebiega przez 4 powiaty: nowotomyski (gmina Nowy Tomyśl), grodziski (gminy: Grodzisk Wielkopolski, Kamieniec), kościański (gminy: Kościan, Krzywiń), gostyński (gminę: Gostyń) oraz przez 3 miasta: Nowy Tomyśl, Grodzisk Wielkopolski, Kościan. W Paproci zainwestowali już: Bartex Bartol S.J. - producent, importer i dystrybutor alkoholi , Josera Polska Sp. z o.o. - producent kredy paszowej, KIEL POLSKA Sp. z .o. - producent siedzeń pasażerskich do pojazdów komunikacji zbiorowej, Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A. oraz Hotel Restauracja HI-FI.

PUM Deweloper rozpoczął przygotowania do budowy nowego kompleksu magazynowego BOP w miejscowości Paproć w gminie Nowy Tomyśl.


Pierwsza akwizycja PUM Sp. o.o.- BOP Bolechowo

W związku z prowadzonymi rozmowami oraz zapytaniem na temat wybudowania dla klienta obiektów przemysłowych na terenach spółki w Bolechowie deweloper przygotował pierwszą ofertę.

Pierwszy projekt nosi nazwę BOP - Bolechowo Osiedle Przemysłowe, na jego terenach powstanie 21 000 mkw. powierzchni użytkowej magazynów. Nieruchomość położona jest w strefie przemysłowej, w sąsiedztwie zakładów Solaris z dobrym dostępem do drogi wojewódzkiej nr 196 (DW196), łączącej Poznań z Wągrowcem. Strategia oferty BOP Bolechowo umożliwia przyszłym kontrahentom spółki wybudowanie obiektów pod klucz na własność lub wynajem o powierzchniach od kilkuset metrów do kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych. Jak wynika z harmonogramu inwestycji pierwsze obiekty uzyskają pozwolenie na budowę na przełomie czerwca i lipca 2016 roku.

PUM dokonała pierwszej akwizycji. Teren o pow. 6 ha w gminie Czerwonak pod Poznaniem jest celem działań deweloperskich spółki na najbliższe lata.


PUM Sp. z o.o. nowym deweloperem przemysłowym

PUM Spółka z o.o. powstała z inicjatywy kancelarii urbanistyczno-prawnej, biura planowania i obsługi inwestycji URBANO, które specjalizuje się w projektach deweloperskich. Kancelaria działa na rynku od 2005 roku i reprezentuje biuro projektu dewelopera. Siedziba nowej spółki mieści się w Ostrowie Wielkopolskim w budynku generalnego wykonawcy inwestycji firmy PREBET wykazującej ponad 400.000 metrów kw. zrealizowanych powierzchni użytkowych obiektów przemysłowych. W wyniku przyjętej strategii działania konsorcjum zależnego od firmy PREBET spółka zapowiedziała podejmowanie aktywności na rynku obiektów industrialnych w segmencie BTS oraz budowę własnych parków przemysłowych pod marką BOP.

PREBET i URBANO dla projektu budowy obiektów przemysłowych zawiązały konsorcjum pod nazwą PUM i powołały nową spółkę deweloperską.Deweloper

Spółka PUM (Prebet Urbano Magazyny i Mieszkania) powstała z inicjatywy URBANO. W wyniku przyjętego planu działania zawiązano konsorcjum zależne od firmy PREBET. Celem konsorcjum jest realizacja przedsięwzięć deweloperskich w segmencie przemysłowym, które ze względu na czas realizacji oraz inne skale wymaga znacznego zaangażowania. Konsorcjum posiada siedzibę w Ostrowie Wielkopolskim oraz biuro regionalne w Poznaniu. Reprezentacja wykonywana jest odpowiednio do lokalizacji i posiada odpowiednie umocowanie prawne. Deweloper poprzez bogate doświadczenie wspólników w obsłudze i realizacji różnego typu inwestycji posiada ponad 30-letnie doświadczenie na rynku budowlanym. Połączenie oferowanych usług URBANO oraz PREBET umożliwia klientom skorzystanie z dorobku tych firm poprzez spółkę deweloperską PUM. Deweloper oferuje usługi akwizycji nieruchomości oraz design-and-build dla operatorów logistycznych, fabryk oraz innych zakładów produkcyjnych i magazynowych. PUM oferuje możliwość zakupu zamawianych budynków lub długoletniego najmu.PREBET

PREBET świadczy usługi w branży budowlanej już od 1993 r. Firma specjalizuje się w realizacji obiektów w konstrukcjach stalowych w obudowie z płyt warstwowych uzupełnianych posadzkami przemysłowymi. Firma uzyskała wiele wyróżnień i nagród w kategoriach budownictwa przemysłowego i biurowego oraz mieszkaniowego za wygląd obiektów, jakość wykonania oraz za obiekty znacznych rozmiarów. Firma posiada ugruntowaną pozycję na krajowym rynku obiektów industrialnych. Spółka PREBET wybudował ponad 400.000 metrów kwadratowych hal przemysłowych (magazynów, obiektów produkcyjnych, centrów logistycznych). Firma realizuje także inwestycje komercyjne oraz celu publicznego. Kluczowe inwestycje: 55.000 mkw. fabryka materacy w Skalmierzycach, 155.000 mkw. fabryka mebli w Ociążu.URBANO

URBANO jest biurem planowania i obsługi inwestycji działającym jako kancelaria urbanistyczno-prawna. Marka URBANO powstała w 2005 roku. Dorobek biura określany jest nie tylko poprzez ilość projektów, prowadzonych postępowań administracyjnych na terenie całego kraju, uzyskanych decyzji administracyjnych oraz liczbę renomowanych klientów. URBANO wyspecjalizowało się jako biuro dokumentacji projektów deweloperskich, posiada własny dział akwizycji gruntów , pracownię projektową oraz know-how. Spółka obsługuje procesy planistyczne na terenie całego kraju, a jej klientami są zarówno inwestorzy prywatni, publiczni oraz samorządy. Spółki firmy URBANO wybudowały obiekty komercyjne i mieszkaniowe. Znaczący klienci: ALDi, AMICA, SAMSUNG, ZWSE/Polskie Sieci Energetyczne SA.

OFERTA

PUM oferuje kompleksowe usługi deweloperskie i budowlane w tym selekcję i akwizycję nieruchomości, projektowanie wielobranżowe oraz generalne wykonawstwo obiektów budowlanych; hal stalowych w systemie płyt warstwowych oraz obiektów biurowo-socjalnych. Przyjmujemy otwarte zlecenia na budowę obiektów przemysłowych w dolnej zaproponowanej przez klineta lokalizacji. Znajdziemy odpowiednią działkę, zaprojektujemy i zbudujemy!

 Budujemy Obiekty Przemysłowe.


Specjalizujemy się w systemowym realizowaniu inwestycji przemysłowych. Naszym klientom oferujemy wyszukanie najlepszych nieruchomości odpowiadającym zapotrzebowaniu inwestora. Nasze biuro urbanistyczne opracowuje koncepcje zagospodarowania nieruchomości zgodne z obowiązującymi przepisami. Dla inwestycji wykonujemy analizy chłonności terenu, analizy wykonalności inwestycji. Prawnicy naszej kancelarii specjalizujący się w prawie budowlanym wykonują due diligence nieruchomości oraz prowadzą bieżącą obsługę inwestycji, obsługę administracyjną. Pomagamy w finansowaniu wszystkich działań lub budujemy na wynajem. Biznes traktujemy poważnie, wychodząc klientom naprzeciw opracowaliśmy ofertę całościową - od pomysłu, do wybudowania. Budujemy hale w konstrukcji stalowej, drewnianej i żelbetowej w każdej skali oraz w dowolnej lokalizacji. Biurowce bez ograniczeń wysokości. Posiadamy 30 letnie doświadczenie biznesowe, inwestycyjne, budowlane, projektowe i deweloperskie.


SPECJALIZACJA

PUM deweloper powierzchni magazynowych oraz komercyjnych specjalizuje się w akwizycji nieruchomości oraz przygotowaniu i kompleksowej realizacji inwestycji. Budujemy obiekty magazynowe w dowolnej technologii, obiekty spedycyjne, produkcyjne oraz technologiczne. Konsorcjum wybudowało już ponad 400.000 metrów kwadratowych magazynów. Firma realizuje obiekty na zlecenie klientów, na działkach klientów oraz na terenach pozyskiwanych na zlecenie. Deweloper pod marką BOP realizuje parki przemysłowe w województwie wielkopolskim. Firma zapewnia pełną obsługę inwestycji – począwszy od wykonania i uzgodnienia z inwestorem koncepcji i programu inwestycji, uzyskania decyzji środowiskowych, warunków przyłączenia inwestycji do infrastruktury technicznej i drogowej, decyzji o warunkach zabudowy, decyzji celu publicznego, przez opracowanie dokumentacji do budowy, wycenę inwestycji i uzgodnienie dokumentacji, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę -do przeprowadzenia budowy włącznie w uzgodnionym standardzie. Wiedza, doświadczenie oraz zasoby finansowe, kadrowe oraz logistyczne spółki umożliwiają przeprowadzenie każdego typu inwestycji „na miarę”, „pod klucz” lub w innym modelu według wyboru zamawiającego.

BTS

BTS czyli build-to-suit (z języka angielskiego) oznacza, że zamierzenie inwestycyjne będzie zrealizowane dokładnie zgodnie z oczekiwaniami Inwestora. Po pierwsze w BTS chodzi przede wszystkim o dostosowanie programu użytkowego i funkcjonalnego obiektów oraz całej połączonej infrastruktury drogowej i technicznej do potrzeb klienta. Co więcej, klient sam może określić i wybrać lokalizację inwestycji, wskazując rejon (teren) na którym chce prowadzić działalność.
• wielkość i typ obiektu BTS uzależnione są od specyfikacji zlecenia
• rodzaju współpracy BTS jest zależny od modelu finansowania inwestycji
• nieruchomość pod projekt BTS jest dostosowana do potrzeb i oczekiwań Inwestora

Przykładowe obiekty BTS o funkcji obiektu przemysłowego:
magazyny i sortownie, hale lekkiej produkcji, obiekty produkcji intensywnej wyposażone w silosy i kominy przemysłowe, inne zakłady przemysłowe takie jak fabryki, montażownie i składy.

Korzyści BTS
• wybór najdogodniejszej lokalizacji inwestycji
• możliwość sfinansowania inwestycji przy długim okresie najmu
• bezpośredni kontakt z kierownikiem odpowiedzialnym za projekt
• znaczna oszczędność czasu przygotowania inwestycji
• optymalna kosztowo budowa obiektu „pod klucz”
• kompleksowe doradztwo w zakresie optymalizacji procesu inwestycyjnego

Wybrani klienci konsorcjum PUM:
Amica Wronki, Cargill, Colian Centrum Logistyczne, Com.40 Limited, ProfiM, Panbex, L-Correct, Samsung Heavy Industries, Jutrzenka, Skaltex, Weco Polska.

W naszej spółce dział planowania i zagospodarowania przestrzennego odpowiedzialny jest za przygotowanie inwestycji. Nasi urbaniści i prawnicy umożliwią zaplanowanie i realizację inwestycji zgodnie z oczekiwaniami inwestora. Działamy na zlecenie. Przyszyły właściciel obiektu przedstawia nam swoje oczekiwania. My zajmujemy się kompleksowo realizacją inwestycji. Nasz produkt obejmuje wyszukanie odpowiedniego gruntu pod inwestycję, przygotowanie koncepcji projektowej, wykonanie dokumentacji budowlanej zgodnie z wytycznymi klienta oraz zrealizowanie budowy. Inwestycja typu build-to-suit (BTS) oznacza, że jako deweloper przemysłowy zrealizujemy obiekt zaprojektowany na zlecenie indywidualnego odbiorcy z uwzględnieniem szeregu wyspecyfikowanych potrzeb przyszłego właściciela obiektu lub najemcy. Proces BTS koncertuje się wokół klienta w taki sposób, ażeby maksymalnie dopasować planowaną przestrzeń produkcyjna, przestrzeń magazynowania i biurowo-socjalną do indywidualnych uwarunkowań prowadzonej danej działalności (technologia produkcji, typ magazynu, organizacja bezpieczeństwa i higieny pracy. Co ważne, Klient od samego początku współpracy z deweloperem ma możliwość zaplanowania powierzchni w taki sposób, który daje optymalne warunki pracy.

Oferując rozwiązanie dla biznesu „zaprojektuj i zbuduj”, w ofercie dodaliśmy jeden ze znaczących elementów inwestycji budowlanych – a mianowicie nieruchomości. Nasza propozycja łączy nie tylko projektowanie i wybudowanie, ale także selekcję, nabycie i sfinansowanie zakupu nieruchomości.
Za nieruchomości w naszej firmie odpowiada kancelaria urbanistyczno-prawna, która może się pochwalić ponad 10-letnia praktyka zawodową. Kancelaria działa na terenie całego kraju, a jej zespół specjalizuje się w prawie budowlanym, przepisach o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym oraz selekcji i nabywaniu nieruchomości. Zważywszy na powyższe, jako deweloper umożliwiamy klientom pełną obsługę prawną inwestycji wraz z badaniem nieruchomości, analizami możliwości inwestycyjnych w tym analizie chłonności nieruchomości, analizie wykonalności inwestycji, ocenie ryzyka, kalkulacji opłacalności inwestycji. Nasi wspólnicy bogate doświadczenie na rynku nieruchomości zdobyli realizując szereg projektów dotyczących planowania inwestycji, uzgodnienia dokumentacji projektowej oraz zakupów nieruchomości przemysłowych i komercyjnych w ostatnich 20 latach. Zespół posiada wieloletnie doświadczenie deweloperskie.

NASZE ATUTY
• Pełna i ugruntowana wiedza na temat nieruchomości przemysłowych
• Kompleksowa obsługa prawna projektów inwestycyjnych w ramach kancelarii
• Wysokie kwalifikacje kadry ds. planowania i zagospodarowania przestrzennego
• Wieloletnie, udokumentowane doświadczenie w akwizycji nieruchomości
• Szerokie kompetencje do sprawnego poruszania się na rynku nieruchomości

BOP - MISJA NIERUCHOMOŚCI
Przygotowujemy nieruchomości do zagospodarowania w zakresie prawnym, technicznym i ekonomicznym. Pracujemy dla inwestorów, którzy zawierają z nami umowy „zaprojektuj i zbuduj”. Planujemy optymalne zagospodarowanie terenów.
Na bazie wyselekcjonowanych i kupowanych przez nas nieruchomości oferujemy klientom bezpieczne, skuteczne, szybkie i opłacalne rozwiązania umożliwiające realizację inwestycji przemysłowych.


CENA
JAKOŚĆ
GWARANCJA

Codziennie tworzymy jakość mierzoną oczekiwaniami naszych klientów; staranne działanie, czas, rzeczowość, konkretność, estetyka wykonania. Jakość jest wynikiem podejmowanych decyzji. Na wysoką jakość wpływ mają wybory surowców i produktów, kooperantów, kadry oraz strategii działania. Dla klientów tworzymy jakość dostosowaną do ich oczekiwań. Sobie wyznaczamy najwyższe standardy pracy.

Na podstawie zawartych umów wykonujemy ewentualne usterki zgodnie z oświadczeniem gwarancyjnym. Gwarancja przy sprzedaży obiektu budowlanego jest przewidzianym prawnie rozwiązaniem zobowiązującym wykonawcę w stosunku do inwestora do wszelkich napraw, usunięcia wad oraz wymiany niesprawnych elementów. Rękojmia w przypadku nieruchomości działa przez 5 lat od dnia wydania rzeczy.

BOP

BOP jest marką handlową pod którą spółka deweloperska PUM buduje parki, osiedla i osady przemysłowe. Firma na własnych nieruchomościach, własnym staraniem i na własny koszt tworzy różnej wielkości kompleksy obiektów przemysłowych umożliwiające klientom tzw. free development czyli swobodne zaprojektowanie obiektu na miarę potrzeb inwestora, co we free development umożliwiają między innymi: brak ograniczeń wynikających z przepisów prawa budowlanego, wielkości działki budowlanej, niepożądanego sąsiedztwa, braku dostatecznego uzbrojenia terenu czy skomunikowania. Oferta BOP jest wynikiem ciągłego selekcjonowania terenów pod parki przemysłowe, uzgadniania inwestycji z samorządami, podłączenia planowanego miejsca inwestycji do infrastruktury technicznej oraz do sieci dróg publicznych. BOP to osady przemysłowe o powierzchni użytkowej do 2.000 m2, zwykle projektowane dla kilku mniejszych firm, osiedla przemysłowe o powierzchni użytkowej do 20.000 m2 i większe parki przemysłowe. Obiekty są budowane na sprzedaż w całości lub części a także na wynajem.

member Image

BOP - Bolechowo

osiedle przemysłowe

W 2015 rozpoczęliśmy promocję i sprzedaż oferty inwestycyjnej BOP – Bolechowo Osiedle Przemysłowe.

Wszystkich zainteresowanych zlokalizowaniem swojej działalności na terenach gminy Czerwonak w Bolechowie zapraszamy do współpracy. Oferujemy 21 000 metrów kw. nowych hal oraz innego typu budynków przemysłowych.
Nasze nieruchomości cechuje regularny kształt działek inwestycyjnych, płaski teren oraz możliwość podłączenia do mediów i dróg publicznych. Ograniczenia budowlane nie występują na terenach projektowanych do wydzielenia działek budowlanych, za wyjątkiem pasa ochronnego od północno-zachodniej granicy nieruchomości, wzdłuż której przebiega linia kolejowa. Dostępność komunikacyjną stanowi ulica Poligonowa, w pobliżu obwodnicy Murowanej Gośliny, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 196 oraz linia kolejowa Poznań-Wągrowiec.

czytaj więcej

member Image

BOP - Paproć

osiedle przemysłowe

Przygotowujemy dokumentację projektową dla kompleksu przemysłowego pod Nowym Tomyślem o pow. użytkowej 12.100.

Nieruchomość, na której planowana jest inwestycja położona jest w miejscowości Paproć przy drodze wojewódzkiej nr 308 (DW308) blisko Nowego Tomyśla. Inwestycja realizowana będzie etapami. Pierwszy etap obejmie budowę części parku przemysłowego, gdzie powstanie 12.100 m kw. budynków przemysłowych wysokiego składowania i lekkiej produkcji.
Główny dojazd do kompleksu projektowany jest wprost z drogi wojewódzkiej. W miejscowości Paproć zainwestowali: Bartex Bartol – producent i dystybutor alkoholi, Josera Polska - producent pasz, KIEL POLSKA - producent siedzeń komunikacji zbiorowej, Fabryka Konstrukcji Drewnianych. Nowa inwestycja umożliwi wszystkim zainteresowanym wynajęcie lub zakup obiektu przemysłowego w paproci wg indywidualnego projektu już w 2017 roku.

więcej informacji wkrótce

member Image

Zaproponuj lokalizację

Twój własny teren

Zaprojektujemy i zbudujemy każdy obiekt przemysłowy, inny w dowolnej lokalizacji. Więcej, wyselekcjonujemy i kupimy na potrzeby inwestycji dowolną nieruchomość. Obiekt sprzedamy lub wynajmiemy.

Nasza firma specjalizuje się w akwizycji nieruchomości komercyjnych i przemysłowych. Posiadamy kancelarię urbanistyczno-prawną orazdział zakupów nieruchomości. Własne biuro projektowe oraz wyspecjalizowana firma generalnego wykonawstwa umożliwia szersze spojrzenie na dokumentację budowlaną oraz znaczne zoptymalizowanie kosztów budowy. Ponad 30 letnie jest gwarancją udanej i pewnej Inwestycji. Budujmy obiekty. Budujemy Biznes.

Bank ziemi

BOP - Bank Obszarów Przemysłowych

Od 1997 roku śledzimy rynek nieruchomości AG - terenów aktywności gospodarczej. Zajmujemy się profesjonalnym pozyskiwaniem atrakcyjnych terenów inwestycyjnych. BOP-Bank Obszarów Przemysłowych jest monitorowany i prowadzony przez dział akwizycji nieruchomości dewelopera. Firma posiadawłasne tereny inwestycyjne oraz zawarła wiele umów gwarantujących prawo nabycia nieruchomości przemysłowych na terenie wielkopolski oraz w innych strategicznych rejonach kraju. Nieruchomości BOP cechuje bliskie sąsiedztwo rozbudowanej infrastruktury drogowej z dobrym dostępem do centrum dużych aglomeracji oraz podłączonych do infrastruktury technicznej zapewniającej wykonalności inwestycji.

BOGUCIN, przy dawnej krajowej numer 5 (DK5)
KOZIEGŁOWY, droga wojewódzka numer 196 (DW196)
POBIEDZISKA, ul. Poznańska - 1,5 km od dawnej (DK5)
POZNAŃ - 3,5 km od węzła Poznań Komorniki, S11
ROKIETNICA - 1,5 km od węzła Poznań Rokietnica, S11
WĄGROWIEC, droga wojewódzka numer 241 (DW241)

Szukam terenu pod inwestycję
oraz projektanta i wykonawcy

Ankieta zajmie Państwu tylko 3 minuty. Pytań jest 10.

Wypełnienie ankiety nie jest obowiązkowe. Poznanie Państwa potrzeb umożliwi nam opracowanie optymalnej oferty. Zapraszamy.

Poszukuję magazynu lub chcę zlecić budowę idealnego obiektu:

Nieruchomość i dokumentacja

Harmonogram projektu

Kontakt

Biuro Projektu Dewelopera PUM Sp. z o.o.,
60-506 Poznań ul. Wawrzyniaka 19,
biuro@urbano.pl
Siedziba spółki PUM Sp. z o.o. w organizacji, 63-400 Ostrów Wlkp.,
ul. Bema 184.
biuro@prebet.pl

T. 724URBANO | Michał Urbański główny projektant
T. 725URBANO | Olga Bystrzycka radca prawny
T. 726URBANO | Rafał Gorączniak deweloper

Doradztwo i Sprzedaż Inwestycji T. +48 612212521 | www.urbania.pl

www.deweloper.biz
Budujemy Biznes

Partnerzy projektu

Generalne wykonawstwo
Transport platforms
Systemy dozorowe
Deweloper przemysłowy
Budowa obiektów pod klucz
Budownictwo stoczniowe
Land bank for development
Bank ziemi przemysłowej
Gotowe projekty magazynów
Manual picking shelving
Logistics development
Distribution center
Dystrybucja towarów
Industrial real estate
Grunty przemysłowe
Developer industrialny
Doradztwo logistyczne
System cross-dock
Tereny industrialne
Industrial development
Real estate development
Automatic storage systems
Magazyny na wynajem
Katalog hal stalowych
Magazyn bramy wjazdowe
Firmy kurierskie
Wielkopolskie magazyny
Centrum logistyczne
Instalacje tryskaczowe
Firmy produkcyjne
Technika przeładunkowa
GLA -gross leasable area
Usługi spedycyjne
Value Add Acquisitions
Budowa fabryki mebli
Parki przemysłowe
Konstrukcje stalowe
Poznań Industrial Park
Development Management
Konstruktor magazyny
Pawilony handlowe
Industrial key locations
Zarządzanie magazynem
Property development
Centra dystrybucyjne
Centa logistyczne
Hale i grunty przemysłowe
Magazyny na wynajem
Dostępne magazyny
Nieruchomości komercyjne
Powierzchnie logistyczne
Przestrzeń magazynowa
Rozbudowa magazynu
Przeniesienie fabryki
Budujemy biznes i hale
Akwizycja nieruchomości
Magazyny do wynajęcia
Budowa hal stalowych
Decyzja środowiskowa
Budowa magazynów ceny
Projekty hal i magazynów
Projektowanie magazynów
Montaż i budowa hal
Logistyka w przedsiębiorstwie
Cold formed sections
Obiekty produkcyjne
Pomosty, paletyzatory
Sectional door panels
Powierzchnie zadaszone
Systemy fotogalwaniczne
Aktywizacja gospodarcza
Suwnice i windy
Doki załadunkowe cena
Warehouses in Poland
Oferta gruntu i budowy
Gruntu pod inwestycję
Lokalizacja magazynów
Gospodarka magazynowa

Zarządzanie logistyczne
Projekty budynków gospodarczych
Bramy segmentowe magazynów
Powierzchnia użytkowa magazynów
Biuro projektów inwestycji przemysłowych
Projekty magazynów z częścią mieszkalną
Generalny wykonawca Prebet
Projekty magazynów i hurtowni
Projekty magazynów rolniczych
Powierzchnia najmu netto
Rampy, bramy, doki załadunkowe
Developer powierzchni logistycznych
Instalacje przeciwpożarowe magazynów
Rozwiązania dla sortowania towarów
Hale sportowo-widowiskowe
Montaż elewacji przemysłowych
Magazyny przewozy przesyłek
Wolne powierzchnie magazynowe
Produkcja konstrukcji stalowych
Budowa nowej fabryki w Poznaniu
Magazyny informacje techniczne
Hale dla przemysłu spożywczego
Nieruchomości przemysłowe
Logistyka – budowa obiektów
Rozwiązania dla magazynów
Receiving-sorting-shipping
Zabudowa na zamówienie
Dystrybucja pilnych przesyłek
Specjalistyczne powierzchnie użytkowe
Nieruchomości do wynajęcia
Nowoczesne hale przemysłowe
Magazyny wysokiego składowania
Nieruchomość z bocznicą kolejową
Zarządzanie nieruchomościami
Magazyny i hale na sprzedaż
Polska Poznań cross dock warehouse
Generalny wykonawca hal stalowych
Budowa hal magazynowych cena
Budowa obiektów przemysłowych
Budowa i projektowanie hal
Budowa hal magazynowe
Producenci hal magazynowych
Budowa hal produkcyjnych
Produkcja hal magazynowych
Industrial real estate developer Poland
Budowa hal magazynowych
Projekty magazynów murowanych
Trapezoidal corrugated sheets
Industrial Development Agency Poland
Kompleksowa realizacja inwestycji
Specjalna strefa ekonomiczna
Technika magazynowania
Biura i pomieszczenia
socjalne prysznice

Sortownie i obiekty lekkiej produkcji
Cross-dock
Projekty magazynu
Płyty warstwowe
Tailor made
Magazyny BTS
Build-to-suit
Cantilever
Light shelving
Industry area
Przemysłowe tereny
Hale dla rolnictwa
Składy budowlane
Biura i hale
Industrial zone
Uchwyty metalowe
Usługi Logistyczne
Logistics Centre
Budowa magazynów
Tryskacze mgłowe
Grandstands
Magazyny z bocznicą
Budowa zakładu
Pallet shelving
Szukam magazynu
Park Poznań
Treny inwestycyjne
Grunt Inwestycyjny
Business park
Hale produkcyjne
Budowa magazynów
Hale i magazyny
Hale na wynajem
Hale pod klucz
Design-Build
Obiekty retail
Hale handlowe
Konstrukcje stalowe
Hale budowa ceny
Magazyny Poznań
Nowoczesne hale
Structural tubes
Wall Panels
Roofing Panels
Immo Industry
Hale produkcyjne
Bariery ochronne
Rusztowania
Temporary structures
Propping
Cross docking
Zabudowa specjalna
Szalunki i podpory
Enclosures
Tanie Magazyny
Parki logistyczne
Hoists
Zarys logistyki
Biura i magazyny
Osiedla przemysłowe
Strefy przemysłowe
Fee development
Budowa na zlecenie
Nadzór inwestycji
Biura-magazyny
Parki logistyczne
Powierzchnie BTS
Biurowce budowa
Property Management
Architekt magazyny
Hale nietypowe
Single sheet panels

Zapytanie hale stalowe